Chcete ušetřit svůj čas při tvorbě/modernizaci webových stránek? Svěřte se do rukou opravdových odborníků, kteří mají dlouholetou praxi v tvorbě funkčních webů. Vytvoříme profesionální webovou prezentaci za Vás! Stačí nám zaslat podklady na kterých se domluvíme a my zajistíme dodání nových webových stránek, které odpovídají současným trendům.

Jak to děláme?

  1. Před samotným začátkem se o vás potřebujeme dozvědět co nejvíc. Co děláte, jak to děláte, jaký typ webů se Vám líbí/nelíbí, na koho cílíte apod.
  2. Poté se domluvíme na konkrétnější podobě stránek, grafickém návrhu apod. Toto zpracujeme do ukázkového dema.
  3. V případě, že budete spokojení, tak na našem zkušebním serveru dáme web do kupy. Naplníme ho obsahem, doinstalujeme potřebné doplňky, vše nastavíme…
  4. Součástí tohoto procesu je samozřejmě testování. Snažíme se o to, aby stránky byly úplně bez chyb, aby se korektně zobrazovaly na klasickém počítači, tabletu, ale i mobilu.
  5. Když už jsme si my i klient stoprocentně jistí, že jsme ve finále, vrhneme se na toužený okamžik. Web spustíme v ostrém provozu a vy o sobě můžete dát vědět celému světu! I my se s ním budeme chtít chlubit 🙂
  6. Zaškolíme Vás v obsluze redakčního systému WordPress, na kterém weby stavíme. Ten je celosvětově hojně rozšířen a pohání více než čtvrtinu veškerých webů na internetu, což znamená, že je hojně podporován vývojáři, grafiky a dalšími, co mají s webem co do činění.
  7. Jsme tu pro Vás a ještě nějakou dobu se staráme o aktualizace a řešení případných nenadálých situací.

WordPress

Reference