D5Jako jedna z mála firem v ČR spolupracujeme s projektem Nikon škola, který přináší paletu fotografických kurzů nejen pro pokročilé fotografy, ale i ty amatérské a má za cíl naučit vytěžit z fototechniky Nikon maximum.

Lektoři Nikon školy patří mezi nejlepší fotografy a technické specialisty, kteří dokážou odpovědět na každou otázku, týkající se značky Nikon.

Při kurzech je samozřejmě také možnost vyzkoušet si nejnovější kousky z portfolia Nikonu a mnoho dalšího.

Nikon patří k nejstarším a nejzkušenějším výrobcům fotografické techniky na světě. Společnost byla založena v roce 1917 v Japonsku a původně se zabývala výrobou dalekohledů a mikroskopů.

O něco později začíná vyrábět objektivy značky Nikkor. První fotoaparát se na trhu objevuje v roce 1948 a nese označení Nikon I. Od 60.let minulého století jsou produkty Nikon součástí programu kosmického výzkumu NASA. NIKON spol. s r.o. působí v České republice od roku 1994. Součástí společnosti jsou divize fotografické techniky, sportovní optiky a mikroskopů, zajišťující prodej a servis v rámci České a Slovenské republiky.

Fotokurzy a workshopy Nikon školy se konají přímo v Chebu a skládají se z teoretické a praktické části. Pokud byste měli o fotokurz zájem, napište nám na e-mail: obchod@qant.cz a my Vám sdělíme bližší informace. Sledujte také náš Facebook.

Fotky z minulého kurzu