Poskytujeme návrhy řešení kamerových systémů jak pro firemní podniky, sklady a pracoviště, tak i pro rodinné domy, garáže a chaty.

Návrh řešení vypracováváme vždy individuálně dle potřeb zákazníka. Například pro ochranu venkovních a neosvětlených prostor instalujeme kamery s infra přísvitem, který zajistí kvalitní záznam i ve tmě.


Protože každé naše řešení je individuální, vždy dosáhneme velmi dobrého poměru cena/výkon. V tomto směru máme dobré zkušenosti zejména s kamerami značky HIKVISION.

Kromě kamerových systémů Vám nabízíme i přístupové a docházkové systémy, které zabrání neoprávněnému vstupu a zároveň vám řeknou, kde se vaši zaměstnanci nacházejí.

Kamerové systémy dnes zpravidla nepotřebují obsluhu – jsou soběstačné; kontrolu nad nimi budete mít pouze Vy. K aktuálním kamerovým záběrům i záznamu máte přístup přes váš počítač či mobilní telefon prakticky kdykoliv. Naučíme Vás, jak s daným programem zacházet a poskytneme případnou technickou podporu. Samozřejmě je tento systém chráněn před zneužitím a neoprávněným přístupem jiných osob. Kamerové a přístupové systémy zajišťujeme po celém Karlovarském kraji, stejně tak i jejich servis a technickou podporu.

Ukázky z kamerových záznamů:


Potřebujete-li ochránit svůj pozemek, či se jen chcete zeptat, neváhejte nás navštívit Májová 32, Cheb nebo nás kontaktuje:
E-mail:   obchod@qant.cz
Telefon: +420 603 521 828