Firma byla založena na podzim 1997 s dvěma zaměstnanci. Nejprve jsme podnikali jako 100% servisní firma bez vlastního obchodu a veškerý servis jsme prováděli přímo u zákazníků.
A to byla jedna z věcí a stále ještě i po téměř 20 letech je, která je pro nás i Vás výhodou. Tuto službu nenabízelo mnoho konkurenčních firem a dodnes je to naše hlavní výhoda.

Postupem času, psal se rok 2002, jsme se natolik rozšiřovali, že naše skladové zásoby určené pro servis byly již tak velké, že nám přišlo líto toho nevyužít a přestěhovali jsme provozovnu do větších prostor, které umožňovali i otevření obchodu. V tuto dobu se náš tým rozrostl o dalšího pracovníka, starajícího se pouze o obchodní část. Provozovna byla otevřena v Písečné ulici v Chebu, kde nás mohli zákazníci nalézt po dalších 8 let.

A poté přišel zlomový rok 2010. kdy se sešlo několik událostí souběžně. Potřebovali jsme dalšího kolegu, chtěli jsme Vám být blíž a stali jsme se franšízou společnosti Mironet, která patří mezi několik velkých hráčů na eshopovém trhu v ČR. Kolegu jsme úspěšně našli (a stéle ho ještě máme :), přestěhovali jsme provozovnu blíž k centru města, rozšířili prodejnu a rok jsme působili jako „pobočka“ Mironetu. To vše se odehrávalo v Komenského ulici.  Spolupráci s Mironetem jsme po cca roce ukončili a na této adrese nás mohli zákazníci nalézt až do července 2012.

Nyní jsme otevřeli (snad už poslední 🙂 prodejnu na jedné z nejrušnějších ulic v Chebu – Májová (naproti Kinu Svět). Jsme noví, větší, hezčí a zase o něco blíž k Vám – našim zákazníkům!

A to je vlastně již současnost a měl jsem psát o historii… Za tuto cestu až sem děkujeme především vám všem a doufáme, že budeme moct přidávat další léta.

Robert Bauer